Çerez Onayı 🍪

Bu site, üçüncü taraf hizmetleri kullanır ve sizin onayınıza ihtiyaç duyar. Daha Fazla Bilgi Edinin

Zum Inhalt springen
Mercan Hastanesi

Ulaşım ve İletişim

Telefon

444 0 704

Fax

0 216 447 33 31

E-Posta Adresi

info@mercanhastanesi.com

ADRESİMİZ

Yayla Mahallesi Ali İhsan Paşa Caddesi No:52 Özel Mercan Hastanesi

Mercan Hastanesi'ne Ulaşım

Özel Araçlar ile Ulaşım
E-5 Karayolu
Kadıköy – Maltepe – Kartal – Pendik - Tuzla yönünü takip ederek, İçmeler Kavşağı yönünde hafif sağa dönün, Rauf Orbay Cd. yönünde dümdüz ilerleyin, Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Rauf Orbay Cd. boyunca ilerleyin, Döner kavşaktan Barbaros Hayrettin Cd. yönündeki 2. çıkışa girin ve ilerleyin, Döner kavşaktan Vatan Cd. yönündeki 2. çıkışa girin ve ilerleyin, Ali İhsan Paşa Cd. yönünde sola dönün, hastanemizi solda göreceksiniz.

Sahil Yolu
Kadıköy – Maltepe – Kartal – Pendik Sahil Yolu üzerinde Sahil Bulvarı yönünde devam edin, Sahil Bulvarı üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin, Güzin Sokağı yönünde dümdüz ilerleyin, Rauf Orbay Cd. boyunca ilerleyin, Döner kavşaktan Barbaros Hayrettin Cd. yönündeki 2. çıkışa girin ve ilerleyin, Döner kavşaktan Vatan Cd. yönündeki 2. çıkışa girin ve ilerleyin, Ali İhsan Paşa Cd. yönünde sola dönün, hastanemizi solda göreceksiniz.

Toplu Taşıma ile Ulaşım

Toplu taşıma vasıtaları E-5 ve sahil yolu üzerinden hem İETT otobüsleri hem de dolmuş hatları ile Mercan Hastanesi'ne ulaşım sağlanmaktadır.

Toplu Taşıma ile
Sahil yolu ve E5 üzerinden geçen 133T, 130A ve KM13 numaralı otobüslerle Nalbant Camii durağında inerek ulaşabilirsiniz.

Marmaray ile:
İçmeler durağında inip, Tuzla Şifalı Sular durağından KM12 hariç diğer toplu taşıma araçları ve dolmuşlarla ulaşabilirsiniz.

Kocaeli İzmit Büyükşehir Belediyesi Otobüsü ile:
200 numaralı hat ile İçmeler Köprüsü'nden geçerek 133P, 130A ve KM13 numaralı toplu taşıma araçları ve dolmuşlarla ulaşım sağlanabilir.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan:
130H numaralı İETT otobüsünü kullanarak (Tuzla Deniz Harp Okulu) Nalbant Camii durağında inerek ulaşabilirsiniz.


Ulaşım ve İletişim

Ulaşım ve İletişim