KURUMSAL

MİSYONUMUZ

Sağlıklı yaşamın tüm insanların en temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde; hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin insana değer veren, nitelikli ve doğru sağlık hizmeti sunan, sosyal sorumluluklarının bilincinde bir kurum olarak, uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlara uygun kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Tüm bireylerin memnuniyetini sağlamak amacıyla ulusal standartlarda tıbbi tanı ve tedavi hizmeti veren ve hizmetlerin sunumunda değişen şartlara uygun olarak kendini yenileyen rekabet gücü olan nitelikli ve donanıma sahip bir hastane olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Konusunda uzman, güler yüzlü hekim ve personel kadromuzla sağlık hizmetini bilimsel, teknolojik gelişmeleri takip ederek Kalite ile birleştirip en uygun ekonomik koşullarda topluma sunabilmek. Hasta ve yakınlarının haklarını bilmek, gerekli özen ve değeri göstermek. Hasta memnuniyeti odaklı faaliyetlerde bulunmak, memnuniyetsizlikleri en aza indirgemeyi hedeflemek. Kalite yönetim sistemini uygulamak ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak. Tüm kadromuzu eğitimler ile desteklemek, memnuniyetlerini ölçerek çalışanlarımıza verdiğimiz değeri göstermek, Yasal mevzuatın gerekliliğinden ödün vermeden tıp etiği çerçevesinde çalışmaktır.

Hastanemiz hasta odaklı bir yaklaşımda hasta ve yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmet üretmek için tüm süreçleri kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen ISO 9001:2008 ve ISO 14001:2004 Kalite Yönetim Sistemi kurulması ile mükemmelliğe giden kalite yolculuğumuzda bir adım daha atılmıştır.

ÖZEL TUZLA HASTANESİ hizmet kalitesi ISO 9001 :2008 ve ISO 14001:2004 KALiTE BELGELERİ ile tescillenmiştir.

ISO 9001 :2008 ve ISO 14001:2004 kalite belgeleri çalışmalarına,kalite belgesi almaktan çok hastanenin performansını sürekli iyileştirrnek,hasta güvenliğini sağlamak ve hizmet kalitesini yükseltmek hedefi ile başlanmıştır.

ISO 9001 :2008 ve ISO 14001:2004 kalite belgeleri etkin kalite yönetim sistemini tanımlayan bir standart olduğunu bilen Hastanemiz, hazırlık aşamaları süresi içinde hizmet verimliliği, hasta memnuniyeti ve hasta sadakatinde başarılı sonuçlar elde etmiştir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Özel Tuzla Hastanesi başarıya ulaşmada öncelikli olarak çalışan memnuniyetini sağlamanın önemine inanmaktadır. Kurulduğu andan itibaren temellerini sağlam bir şekilde oturtarak büyüyen hastanemizin arkasında kuşkusuz başarılı ve güvenilir çalışanları bulunmaktadır.

Bireysel çalışmanın yanı sıra takım çalışmasına da yatkın, gelişime açık, başarılı sonuç almaya odaklı arkadaşlarla bir arada olmak dileğindeyiz. Onların etkin ve verimli olabilmesi için düşüncelerini özgür bir şekilde ifade edebildikleri bir iş ortamı olması gerektiğine inanıyoruz.

Kişisel gelişiminiz ve kariyer hedefleriniz için kurumumuzdaki İnsan Kaynakları Bölümü hizmetinizde olacaktır.

Unutmayın! “Hastalıkta ve Sağlıkta“ biz hep sizin yanınızdayız.